Respawn Entertainment udostępniło darmowy dodatek do gry Titanfall 2Colony Reborn. Twórcy tym samym oznajmiają wielki powrót znanej mapy Colony z poprzedniej części gry. Gracze ucieszą się także z dodania broni R-101, czyli karabinu szturmowego z celownikiem ACOG. Dodatkowo w ekwipunku żołnierzy pojawi się tzw. uziemienie. Twórcy nie poprzestali na tym i dodali nowe odmiany tytanów Northstar i Legion.

Do tego dochodzi pokaźny zestaw elementów do modyfikacji tych wielkich kombinezonów bojowych. Z okazji premiery dodatku Colony Reborn, gra Titanfall 2 będzie dostępna za darmo przez 3 najbliższe dni.


ŹRÓDŁOtitanfall.com
Poprzedni artykułDelock Micro USB OTG Card Reader – czytnik do kart micro SD na złącze micro USB
Następny artykułStarcraft Remastered – nadchodzi nowe stare – w końcu!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.