Dark Horse oraz Bethesda Softworks zapowiedziały książkę z grafikami – The Art of Wolfenstein II: The New Colossus. Będzie ona powiązana bezpośrednio z nadchodzącą grą Wolfenstein II: The New Colossus, która swój debiut będzie miała już 27 października 2017 roku. Książka będzie posiadała aż 184 strony pełne grafik koncepcyjnych, materiałów z produkcji oraz komentarze twórców. Oczywiście wszystko na wysokiej jakości papierze i w twardej oprawie.

The Art of Wolfenstein 2: The New Colossus

The Art of Wolfenstein II: The New Colossus trafi do sprzedaży już 7 listopada w cenie 39,99 dolarów. Obecnie można zamówić poprzednią edycję: The Art of Wolfenstein: The New Order.


ŹRÓDŁOpolygon.com
Poprzedni artykułMCM-GPU: Multi-Chip-Module przyszłością kart graficznych?
Następny artykułUdostępniono duży zbiór ebooków powiązanych z produktami Microsoft
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.