Studio DICE wprowadziło dla posiadaczy przepustki sezonowej dodatek Rogue One: Scarif dla gry Star Wars: Battlefront. Rozszerzenie inspirowane jest najnowszym filmem Rogue One: Star Wars – histories, który pojawi się 16 grudnia w kinach na całym świecie.

Dodatek wprowadzi cztery nowe mapy oraz dwóch nowych bohaterów: Jyn Erso oraz Orson Krennic. Warto dodać, że pojawi się nowy tryb, pozwalający na toczenie walki zarówno na powierzchni, jak i w kosmosie.


Poprzedni artykułConan Exiles – 40 minutowy film z rozgrywki od deweloperów
Następny artykułNetis PL7622 Kit – adapter eliminujący martwe strefy WiFi w domu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.