Deweloperzy z TES Renewal Project udostępnili nowy film przedstawiający dalsze prace nad projektem Skyblivion. Jest to próba modyfikacji znanej wszystkim gry Obilvion na silniku Skyrima. Projekt jest prowadzony w podobnym tempie, jak Skywind. Film ukazuje różnego rodzaju lokalizacje w grze oraz postęp prac. Grafika jest bardzo podobna do tej, znanej ze Skywinda.

Kyle Rebel, jeden z modderów grupy TES Renewal Project, powiedział, że praktycznie większość elementów gry jest już gotowa. Teraz trwają prace nad przeniesieniem zadań, dialogów i elementów wyposażenia głównego bohatera.


ŹRÓDŁOpcgamer.com
Poprzedni artykułSterowniki Radeon Crimson ReLive Edition sprawdzają sygnaturę BIOS
Następny artykułTRANSCEND ESD220C – mobilny dysk SSD w wytrzymałej obudowie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.