fbpx
Strona głównaSprzętRazer Tartarus Pro - klawiatura z analogowymi przełącznikami optycznymi

Razer Tartarus Pro – klawiatura z analogowymi przełącznikami optycznymi

Razer wprowadził do sprzedaży Razer Tartarus Pro. Jest to mała klawiatura, wyposażona w analogowe przełączniki optyczne – Analog Optical Switches. Można dzięki nim zmierzyć głębokość naciśnięcia każdego klawisza. Łącznie na klawiaturze są 32 programowalne klawisze, w tym ośmiokierunkowe gałkę. Do dyspozycji użytkownika jest aż osiem profili szybkiego przełączania. Robi się to przy pomocy bocznego przycisku.

Wewnątrz analogowych przełączników optycznych wiązka światła podczerwonego przechodzi przez trzon przełącznika. Czujnik mierzy jego głębokość na podstawie ilości światła, która przez niego przechodzi. Przełączniki potrafią rejestrować różne poziomy głębokości wciśnięcia przełącznika w jednym cyklu naciśnięciu klawisza. Ponadto gracze mogą ustawić punkt aktywacji w zakresie od 1,5 mm do 3,6 mm, aby uzyskać konkretne naciśnięcie. Tym samym każdy klawisz może uzyskać dwie funkcje działania.

Wejście analogowe z Razer Tartarus Pro, które można dostosowywać do dowolnej klawiatury, jest kompatybilne ze wszystkimi grami obsługiwanymi przez gamepad, bez potrzeby dodatkowej konfiguracji. Urządzenie zostało wycenione na 149.99 Euro. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać