Czeskie studio SCS Software uruchomiło swój własny sklep internetowy. Znajdować się w nim mają przeróżne gadżety i ubrania, powiązane bezpośrednio z grami Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator. Inicjatywa powstała po ilości próśb i zapytań od graczy dotyczących gadżetów z logiem ETS2 i ATS. Ceny w sklepie zbliżone są bardziej do tych zachodnich, aniżeli naszych. Aczkolwiek jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

Aktualna oferta sklepu:

  • Koszulki T-shirt – od 20 Euro
  • Bluzy z kapturem i przednią kieszenią – od 58 Euro
  • Czapki – 16 Euro.
  • Torby – 16 Euro
  • Pudełko na jedzenie – 8 Euro
  • Kubek – 8 Euro

Przesyłka na terenie Unii Europejskiej zaczyna się od 6 Euro. W niedługim czasie powinny się pojawić również gry w pudełkach.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułComputex 2017 – serwis SFFNetwork pokazuje zasilacze SFX i SFX-L
Następny artykułSklep Morele.net uruchomił promocję na dyski z serii Plextor M8Pe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.