Grey Box, Six Foot oraz studio Tequila Works udostępnili grę RiME. Jest to jednoosobowa gra logiczno – przygodowa o młodym chłopcu, który po ulewnym deszczu rozbił się na brzegu tajemniczej wyspy. Gracze muszą użyć całych swoich sił, aby rozwiązać łamigłówki i odkryć sekrety nowego świata.

Jest on naszpikowany nieznanymi obszarami, dzikimi zwierzętami i niszczejącymi ruinami zapomnianych cywilizacji.

RiME ukazuje nam swój zdumiewający świat wypełniony żywymi barwami oraz poruszającymi melodiami pobrzmiewającymi w tle. Wszystko razem tworzy scenerię, na której rozegra się niezwykle osobista opowieść.


Poprzedni artykułRising Storm Game of the Year Edition za darmo na Humble Bundle
Następny artykułConstructor HD, czyli odświeżona wersja hitu Constructor (1997)
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.