Strona głównaPcMod.plNewsyNVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.87 - garść nowości na CES 2020

NVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.87 – garść nowości na CES 2020

Firma NVIDIA opublikowała sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.87. Pierwszą z nowości jest obsługa ray-tracingu w grze Wolfenstein: Youngblood, która była wyczekiwan od premiery. Mowa tutaj o śledzeniu odbicia promieni, technikach NVIDIA DLSS oraz NVIDIA Highlights. Aktualizacja do gry pojawia się, jako bezpłatna łatka.

Miłośnicy gier VR z radością przywitają nową technikę Variable Rate Supersampling (VRSS). Poprawia ona jakość obrazu w grach VR. Wykorzystuje wspieraną przez karty graficzne z architekturą Turing funkcję Variable Rate Shading (VRS) do zastosowania dynamicznego (nawet 8-krotnego) supersamplingu na środku wyświetlacza gogli VR, na którym ludzkie oko jest najbardziej skupione. Inteligentne zastosowanie supersamplingu ma miejsce tylko wtedy, gdy dostępny jest wysoki poziom mocy obliczeniowej karty graficznej. Pozwala to na utrzymanie stałej wartości FPS w grze i zapewnia płynne działanie VR.

Prócz tego zobaczymy:

  • Nową funkcję filtra Freestyle umożliwiającą zastosowanie dwóch różnych filtrów na jednym zrzucie ekranu lub wideo (obok siebie lub w sposób mieszany).
  • Aktualizację filtra wyostrzania obrazu, która pozwala teraz użytkownikom włączać niezależnie od siebie funkcje wyostrzania obrazu lub skalowania GPU.
  • Obsługę kolejnych 8 monitorów kompatybilnych z techniką G-SYNC. Dodanie ich do wspomnianych wcześniej telewizorów LG OLED 2020 zwiększa całkowitą liczbę wyświetlaczy kompatybilnych z G-SYNC do 90.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać