Capcom udostępniło krótki film z gry Resident Evil 2 Remake, który nosi tytuł: Resident Evil 2: Claire Gameplay – Unstoppable Tyrant. Możemy na nim zobaczyć Claire Redfield, walczącą z potężnym zombie Tyrantem. Akcja rozpoczyna się od zwiedzania tajemniczego domu. Po chwili Claire napotyka zombie, ubranego w płaszcz i kapelusz. Kilka sekund później rozpoczyna się dramatyczna walka i widzimy duży problem z zabiciem zombie.

Kolejna scena walki to biblioteka. Claire stara się kluczyć pomiędzy stołami oraz regałami. Zombie jednak nie daje za wygraną i cały czas prze do przodu. Claire stara się uciec schodami na górę i tam próbuje go dalej zabijać.

Resident Evil 2 Remake - Claire Redfield walczy z zombie Tyrantem

Przedostatnia scena rozgrywa się w jakimś budynku. Claire wdaje się w kolejną walkę z Tyrantem. Jednakże po oddaniu strzału z granatnika, nic się nie dzieje.

Resident Evil 2 Remake - Claire Redfield walczy z zombie Tyrantem

Na koniec  nasza bohaterka zwiedza kolejną posiadłość. Po krótkiej chwili dostaje się do pomieszczenia za kratami i słyszy dźwięk telefonu. Podnosi słuchawkę i słyszy znajomy głos.

Resident Evil 2 Remake - Claire Redfield walczy z zombie Tyrantem

W grze Resident Evil 2 Remake będziemy mogli zagrać takimi postaciami: Leon Kennedy, Claire Redfield lub Ada Wong. Naszym zadaniem będzie przetrwać w opanowanym przez zombie mieście Raccoon City. Przy okazji bohaterowie starają się rozwiązać zagadkę, kto stoi za tym incydentem.

Resident Evil 2 Remake będzie miało swoją premierę już 25 stycznia 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Resident Evil 2 Remake – Claire Redfield walczy z zombie Tyrantem […]