Rockstar Games cały czas pracuje nad grą Red Dead Redemption 2. Ma to być trzecia już odsłona westernowego cyklu gier akcji Red Dead. Tytuł ma zostać osadzony w realiach Dzikiego Zachodu. Czy ponownie wcielimy się w postać Johna Marstona? Na to przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać.

A co z datą premiery? Tego do niedawna nie było wiadomo, ale jeden sklep chyba uchylił rąbka tajemnicy. Na oficjalnej stronie sklepu Littlewoods pojawiła się pozycja: Playstation 4 Red Dead Redemption 2 z datą dostarczenia 29 grudnia 2017. Czyżby wtedy miała miejsce oficjalna premiera gry?

Martwi tylko, że to ma być premiera na konsolę, a nie na komputery osobiste. Ale to już chyba jest standardowa praktyka firmy Rockstar Games.


Poprzedni artykułCorsair wprowadza SF Series Premium Individually Sleeved PSU Cable Kit
Następny artykułNatec Scarab – mały czytnik kart na złączu USB 3.0
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.