Studio DICE zaprezentowało film, w którym pokazywane są różne pojazdy w Battlefield 1. Wiele czołgów, samolotów i wozów opancerzonych narodziło się podczas I Wojny Światowej. Powstały one z myślą o nowych sposobach prowadzenia działań bojowych. Były wielkie i miały ogromną moc. Z każdym wystrzałem i zrzuconą bombą kształtowały przyszłość wojny. Pojazdy te wymagały od załóg większych umiejętności, stąd w grze pojawią się klasy czołgisty i pilota. Będzie można nimi zagrać, jeśli ktoś odrodzi się bezpośrednio w czołgu lub samolocie.

Pojazdy prezentowane w materiale wideo będzie można przetestować w dniu premiery Battlefield 1, czyli 21 października (lub 18 października, jeśli zostanie zrobione zamówienie na Specjalną Edycję Ochotnika).


Poprzedni artykułBardzo realistyczne konie w Battlefield 1. Do szarży nadszedł czas.
Następny artykuł12 minutowy film o Shadow Warrior 2 na Gamescom 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.