Fani DOOMa mamy złą wiadomość — premiera DOOM Eternal została przesunięta na 20 marca 2020 roku. Taką wiadomość podała firma Bethesda w oficjalnym komunikacie prasowym. Studio id Software zaznacza, że głównym powodem przesunięcia premiery jest chęć dopracowania gry. Na otarcie łez zapowiedziano jednak ciekawy dodatek o nazwie Invasion Mode.

DOOM Eternal - premiera opóźniona

Ma to być tryb, który pozwoli wcielić się w demona i nawiedzić rozgrywkę innego gracza. Brzmi ciekawie i zarazem strasznie. Pomyślcie teraz, że człowiek, grając demonem, może okazać się takim minibossem.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułRyzen 9 3900 zaprezentowany. Niestety tylko dla producentów OEM
Następny artykułStar Wars Jedi: Fallen Order – ujawniono wymagania sprzętowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.