Portal tvgry.pl udostępnił 15 minut rozgrywki z prawie ukończonej gry Mafia III. Firma 2K Games zaprosiła kilku redaktorów na pokaz gry w Nowym Orleanie, gdzie mogli sprawdzić kilka fragmentów gry i nagrać całą rozgrywkę. Oczywiście materiał filmowy został opatrzony komentarzem. Wszyscy fani, czekający na nową wersję powinno to obejrzeć od początku do końca.

Mafia III m stanowić połączenie ciekawej opowieści postaci z bardziej otwartym światem. Cała przygoda rozpocznie się w 1969 roku w Nowym Orleanie. Głównym bohaterem będzie Wietnamczyk Lincoln Clay, weteran wojny w Wietnamie. Gra duży nacisk będzie kładła na pokazanie rasizmu oraz uprzedzeń, względem ludzi należących do innej rasy niż biali. Chodzi mianowicie o lata 70 XX wieku w Ameryce, kiedy to na południu Stanów Zjednoczonych nadal istniała silnia segregacja rasowa.

Mafia III dostępna będzie w wersji podstawowej, limitowanej edycji deluxe (gra + Season Pass) oraz edycji kolekcjonerskiej (gra + Season Pass + dodatki fizyczne typu soundtrack czy artbook).


Poprzedni artykułAMD X370 – flagowy chipset dla architektury Zen
Następny artykułBiostar Racing Z170GTN – nowa płyta mini-ITX dla procesorów Skylake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.