Drugi problem w Evil Geniuses przed BLAST Premier: Fall Groups 2021

0
22
Evil Geniuses
Fot. ESL - Stephanie Lieske

Evil Geniuses, czyli międzynarodowy skład w którym gra polski zawodnik Michał “MICHU” Müller musi radzić sobie z kolejnym problemem i to przed samym turniejem. Jak poinformowała amerykańska organizacja Evil Geniuses, jeden z zawodników robi przerwę od profesjonalnej gry i nie będzie go w składzie podczas rozpoczynającego się już jutro BLAST Premier: Fall Groups 2021.

Problemy przed ESL Pro League Season 14

Jeszcze przed rywalizacją w ramach 14 sezonu ESL Pro League w międzynarodowym składzie była zmiana zawodników. Na przerwę od gry zdecydował się sam prowadzący zespołu Peter “stanislaw” Jarguz. Do składu jako stand-in dołączył sam trener Damian “daps” Steele. Evil Geniuses nie potrafiło przeciwstawić się swoim oponentom w grupie i odpadli z dalszej rywalizacji.

Drugi problem przed BLAST Premier: Fall Groups 2021

Można powiedzieć, że problemy drużynowe w Evil Geniuses nie chcą odpuścić i skład Michała “MICHU” Müllera będzie musiał radzić sobie ponownie ze zmiennikiem, którym na czas turnieju BLAST-a będzie Bułgar, Teodor „SPELLAN” Nikolov, który jest zawodnikiem międzynarodowego składu MAD Lions, ale obecnie znajduje się na ławce rezerwowych.

– Naszą ambicją w EG jest rywalizacja oraz zdobywanie trofeów na największych esportowych turniejach. Jednakże żadne osiągnięcia nie są ważniejsze niż dobre samopoczucie naszych graczy. Prosimy fanów o to, by wspierali zawodników w tym okresie” – napisano w oświadczeniu.

Skład Evil Geniuses na BLAST Premier: Fall Groups 2021 prezentuje się następująco:

  • Tsvetlin „CeRq” Dimitrov
  • Owen „oBo” Schlatter
  • Michał „MICHU” Müller
  • Damian „daps” Steele
  • Teodor „SPELLAN” Nikolov – zmiennik

Przed BLAST Premier: Fall Groups 2021 warto przeczytać wywiad z Dominikiem “Domkiem” Nowakowskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE przeciwko Szwedom w zamkniętych kwalifikacjach do IEM: Fall 2021
Następny artykułAnonymo Esports gra o awans na IEM: Fall 2021!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.