Firma CDP.pl udostępniła pudełkową wersję gry – Planescape Torment: Enhanced Edition. W skład zestawu wchodzi gra Planescape Torment: Enhanced Edition, bestiariusz (92 strony) oraz ścieżka dźwiękowa w wersji cyfrowej. Gra posiada pełnym polski dubbing ze znanymi polskimi aktorami.

Warto tutaj wspomnieć o: Emilian Kamiński, Adrianna Biedrzyńska, Gabriela Kownacka, Wiktor Zborowski czy Władysław Kowalski.

Planescape: Torment Enhanced Edition to odświeżona edycja Planescape: Torment – jednej z najlepszych gier RPG wszech czasów. Rozszerzona edycja poprawia wydajność, eliminuje szereg błędów oraz poprawia jakość graficzną. Do tego przystosowano całość do obsługi ekranów do 4K włącznie.

Planescape Torment: Enhanced Edition


Poprzedni artykułPillars of Eternity II: Deadfire – uchwycono 11 minut z rozgrywki
Następny artykułAIDA64 5.92 z obsługą nowych procesorów, kart graficznych i akcesoriów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.