Studio The Deep End Games wydało grę Perception. Jest to pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami horroru. Wcielamy się w postać niewidomej dziewczyny o imieniu Cassie. Stara się ona odkryć tajemnicę opuszczonej posiadłości, która od pewnego czasu pojawiała się w jej snach. Po kilku latach poszukiwań, udaje się jej ją odnaleźć w miejscowości Gloucester w stanie Massachusetts.

Na miejscu dowiaduje się, że posiadłość jest opanowana przez złego ducha, który terroryzuje mieszkańców od wielu pokoleń. Nasza bohaterka musi, jak najszybciej odkryć mroczną przeszłość tego miejsca, by nie stać się kolejną ofiarą ducha.

Perception wykorzystuje silnik Unreal Engine 4.


Poprzedni artykułThe Long Journey Home – pomóż załodze wrócić do domu
Następny artykułStar Trek: Bridge Crew – zasiądź za sterami okrętu U.S.S. Aegis
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.