Humble Bundle udostępniło całkowicie za darmo grę Outlast Deluxe Edition. Tytuł ten zadebiutował 4 września 2013 roku. Jest to pierwszoosobowy horror z elementami przetrwania. Wcielamy się w postać dziennikarza, który chce zbadań tajemniczy odizolowany od świata szpital dla obłąkanych. Jednakże to co wydawało się zwykłą wycieczką, okazuje się horrorem.

Outlast Deluxe Edition zostało przygotowane przez studio Red Barrels, które wcześniej stworzyło takie gry, jak Prince of Persia, Assassin’s Creed, Splinter Cell, czy Uncharted.

Grą można pobrać jeszcze przez 24 godziny, czyli do 23 września do godziny 19 czasu polskiego.


ŹRÓDŁOhumblebundle.com
Poprzedni artykułDivinity: Original Sin 2 – zagraj nieumarłymi, elfami, krasnoludami i nie tylko
Następny artykułHumble Very Positive Bundle 2 z dziesięcioma świetnymi grami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.