fbpx
Strona głównaGamingGryUbisoft prezentuje Eagle Flight i Werewolves Within

Ubisoft prezentuje Eagle Flight i Werewolves Within

Firma Ubisoft zaprezentowała swoje pierwsze gry, stworzone w technologii wirtualnej rzeczywistości: Eagle Flight i Werewolves Within. Pierwsza z nich pozwoli nam wcielić się w orła, którzy swobodnie przemierza przestworza miejskie miasta Paryż w nieokreślonej przyszłości. Brak jest ludzi, natomiast otrzymamy sporo zadań do wykonania, zręcznościowe sekwencje, a także tryb wieloosobowy.

Druga z gier to będzie typowy multiplayer, aczkolwiek nastawiona bardziej na spokojną rozrywkę. Jeden z graczy zostaje wilkołakiem, a zadaniem reszty jest odgadnięcie pod jaką postacią się on ukrywa. Każdy z grających otrzymuje na początku tury określoną postać i rolę. Tutaj trzeba się będzie sporo porozumiewać z innymi osobami.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać