Coffee Powered Machine oraz Devolver Digital ogłosili wydanie gry Okhlos na Steam, GOG oraz Humble. Gra ściśle trzyma się historycznych faktów, dając graczom możliwość wskoczenia w sandały antycznych greckich filozofów i poprowadzenia wściekłego tłumu podirytowanych obywateli, wojowników i… żywego inwentarza w staraniach ku obaleniu surowych bogów starożytnej Grecji. Rekrutuj, twórz i ulepszaj tłum różnych rozmiarów, aby bez problemu równać z ziemią wszystko, od cyklopów i minotaury po starożytne świątynie, kończąc wreszcie na potężnych mieszkańcach Olimpu.

Okhlos εναι σε μεγάλο βαθμό βιογραφικά σε ό, τι ήταν η ζωή στην αρχαία Ελλάδα

– powiedział Edyp, wielki dramatopisarz tamtych czasów. “Παιχνίδι της χρονιάς.”

Fani gry oraz entuzjaści togi mogą łączyć się we wspólnym gniewie poprzez profil gry oraz @DevolverDigital w serwisie Twitter lub stronę domową na swoich najbardziej osobistych komputerach.

Okhlos oraz Okhlos: Olympus Edition, która zawiera Encyklopedię, ścieżkę dźwiękową oraz Okhlos Prototype Collection, są tańsze o 10% przez pierwszy tydzień od startu gry [12,99€ standard, 22,99€ Olympus Edition].


Poprzedni artykułPCI-SIG udostępnia informacje o standardzie PCI-Express 4.0
Następny artykułProcesor AMD wygrywa z Intel Broadwell-E w teście Blendera
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.