Activision opublikowało aktorski trailer do nadchodzącej gry Call of Duty: Infinite Warfare. Został on wyreżyserowany przez Petera Berga, który opowiada historię grupy graczy – w tym Michaela Phelpsa i Danny’ego McBride’a. Uciekają oni przed ziemskimi frustracjami trafiają w wir kosmicznych walk myśliwców, strzelanin w zerowej grawitacji i klasycznych walk lądowych w różnych miejscach Układu Słonecznego.

Zamawiając grę już teraz można otrzymać dodatkową mapę dla wielu graczy Terminal oraz specjalny pakiet dodatków dla Zombies in Spaceland. Niektóre edycje zawierają również Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Więcej informacji znajdziesz na http://callofduty.com/infinitewarfare.


Poprzedni artykułTranscend MTS820 – nowa seria dysków SSD ze złączem M.2
Następny artykuł10 lat marki ZOTAC i specjalne produkty z limitowanej serii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.