Activision i Infinity Ward udostępnili nowy zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: Infinite Warfare. Zobaczymy w nim pierwsze ujęcia z gry ukazujące znanego z Gry o Tron aktora, Kita Haringtona, w roli admirała Selena. Prócz tego ujrzymy zawodnika UFC Conora McGregora, który wciela się w kapitana Bradleya Filliona. Obydwaj są członkami Settlement Defense Front (Frontu Obrony Kolonii), któremu gracz będzie musiał stawić czoła.

Call of Duty: Infinite Warfare zabierze gracza w niezapomnianą podróż przez pełne heroizmu bitwy i pozwoli zasmakować tej charakterystycznej walki, która jest znakiem rozpoznawczym Call of Duty. Kampania toczy się w naszym systemie słonecznym, rzuca gracza w wir wydarzeń poza granicami Ziemi i jej względnie bezpiecznej atmosfery.

Wojna na ogromną skalę, niezapomniane postacie, bogata i nasycona emocjami historia oraz jej niesamowite umiejscowienie – gracz otrzyma to wszystko razem ze znaną z Call of Duty akcją, która przyczyniła się do stworzenia z marki prawdziwego hitu kasowego.


Poprzedni artykułBioShock: The Collection dostępny do pobrania na platformie Steam
Następny artykułEuro Truck Simulator 2 – dodatek Schwarzmüller Trailer Pack
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.