NetherRealm i Warner Bros udostępnili kolejny film z gry Injustice 2Introducing Catwoman! Tym razem twórcy ukazują nam Kobietę-Kot, która daje solidny łomot przeciwnikom. Wśród nich są Harley Quinn, Trujący Bluszcz oraz Batman. Injustice 2 zaoferuje graczom aż 30 bohaterów w podstawowej wersji. Podstawy rozgrywki mają pozostać podobne do oryginału.

Jedną z nowości natomiast będzie system przedmiotów, które będzie można zdobyć w kolejnych pojedynkach. Zaoferują one dodatkowe statystki dla każdej postaci.

Injustice 2 ukaże się 16 maja 2017 roku.


Poprzedni artykułStudio Microids udostępniło kilka utworów z gry Syberia 3
Następny artykułEnter The Gungeon debiutuje w sklepie Windows 10 Store
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.