Fani gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będą mogli posłuchać na żywo muzyki z niej. Taka niepowtarzalna okazja pojawi się najbliższy wtorek podczas dziewiątej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Na miejscu będzie można spotkać i porozmawiać z deweloperami oraz dźwiękowcami ze studia CD Projekt RED, a w ramach aranżacji pojawi się muzyka ze wszystkich dotychczasowych dodatków, włącznie z Krew i Wino.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

  • Marcin Przybyłowicz, Mikołaj Stroiński – suita z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Marcin Przybyłowicz, Mikołaj Stroiński – suita z muzyką z gry Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
  • Marcin Przybyłowicz, Mikołaj Stroiński, Piotr Musiał – suita z muzyką z gry Wiedźmin 3: Krew i wino.

Ścieżka dźwiękowa zostanie wykonana przez Orkiestrę AUKSO pod batutą Marka Mosia. Jej muzykami są studenci i absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Koncert zostanie zwieńczony specjalną aranżacją znanej ze zwiastuna A night to remember kołysanki Lullaby of Woe, którą zaśpiewa artystka nietuzinkowa, alternatywna, laureatka kilku Fryderyków – Monika Brodka.


ŹRÓDŁOfmf.fm
Poprzedni artykułGalactic Civilizations III i dodatki w promocji na Steam
Następny artykułGrand Theft Auto V sprzedano w 65 milionach kopii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.