Belgijskie Larian Studios ujawniło datę premiery gry Divinity: Original Sin 2. Ma się ona ukazać 14 września 2017 roku na komputery osobiste, czyli równo rok po udostępnieniu jej w usłudze Steam Early Access. Gra została ufundowana na platformie Kickstarter i może okazać się równie wielkim sukcesem. Twórcy przygotowali także kolejny film, który pokazuje postęp prac nad grą. Gra została ufundowana na platformie Kickstarter i może okazać się równie wielkim sukcesem.

Divinity: Original Sin 2 ma posiadać wszystko to, co poprzednia część. Prócz tego zaimplementowano sporo nowości. Jedną z nich jest możliwość zagrania inną rasą, niż ludzie. Do wyboru będą: nieumarli, elfy, jaszczury, ludzi oraz krasnoludy. Rozbudowano interakcję z otoczeniem oraz dodano rozgrywkę sieciową.


ŹRÓDŁOgameinformer.com
Poprzedni artykułDigital Extremes przedstawia kolejną grę – Keystone
Następny artykułPremiera gry Get Even przełożona na 23 czerwca z powodu zamachu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.