fbpx
Strona głównaSprzętCougar Surpassion - mysz dla graczy z ekranem LCD

Cougar Surpassion – mysz dla graczy z ekranem LCD

Firma Cougar wprowadziła do swojej oferty myszkę Surpassion. Urządzenie posiada sensor optyczny Pixart PMW3310 o maksymalnej rozdzielczości 7200 punktów na cal. Przyspieszenie gryzonia wynosi 30 G, natomiast prędkości do 150 IPS. Jako przełączniki zastosowano znane OMRONy, które wytrzymują do 50 milionów kliknięć. Myszka posiada wyprofilowany kształt dla osób praworęcznych.

Prócz tego producent zastosował po obu bokach specjalne ogumienie, które ma zapobiegać ślizganiu się palców. Mysz otrzymała także dwustrefowe oświetlenie RGB z możliwością ustawienia jednego z 13 trybów iluminacji.

Mysz z komputerem łączy się przy pomocy kabla USB o długości 1.8 metra. Na spodzie zamontowano specjalny wyświetlacz LCD z dwoma przyciskami. Służy on do zmiany regulacji czułości, LOD czy też częstotliwości raportowania.

Cougar Surpassion kosztuje 40 dolarów, ale jest to oferta promocyjna. Potrwa ona do 14 stycznia 2018 roku. Po tym czasie mysz będzie kosztować 50 dolarów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać