Studio 343 Industries zapowiedziało program Halo Insider. Jest to nowa inicjatywa, która ma na celu testowanie nadchodzących gier Halo. Program za zaoferować fanom konsol Xbox One i komputerom osobistym możliwość zagrania w nowe gry pokroju Halo: Infinite oraz Halo: The Master Chief Collection. Deweloperzy chcą dzięki temu zebrać opinie na temat tworzonych produktów i wdrożyć część z nich do tytułów.

Wszystkie fazy testowe Halo Insider powinny być dość rozbudowane. Jak wspominaliśmy w newsie o Halo: The Master Chief Collection, studio 343 Industries nie wyda wszystkich gier za jednym razem. Każdy z tytułów będzie się pojawiał stopniowo. Pierwszą z serii gier będzie Halo: Reach, a następnie zobaczymy: Halo 2, Halo 3: ODST, Halo 3 i Halo 4.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułQuake II RTX – NVIDIA udostępnia udoskonaloną wersję Q2VKPT
Następny artykułBLAST Pro Series Sao Paulo 2019: Ciekawy turniej w Brazylii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.