Anonymo Esports poznało rywala w ramach kwalifikacji RMR do PGL Major Antwerp 2022

0
65
Anonymo Esports
innocentt

Już za tydzień reprezentanci Anonymo Esports rozpoczną rywalizację w ramach regionalnych, europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) do PGL Major Antwerp 2022. Jest to jedyny polski zespół, który zagra w kwalifikacjach.

Wymagający rywal Anonymo

Pierwszym rywalem podopiecznych Adriana “IMD” Piepera będzie zespół, który pod koniec ubiegłego roku zdobył wicemistrzostwo świata podczas PGL Major Stockholm 2021 – G2 Esports. W ostatnim czasie Nikola “NiKo” Kovač i jego koledzy rywalizowali w ramach ESL Pro League Season 15, ale tam gra nie ułożyła się po myśli zawodników reprezentujących G2 Esports. Podopieczni Remy’ego “XQTZZZ” Quoniama zajęli dopiero piąte miejsce w grupie i nie awansowali do fazy play-off.

ENCE również gra

Oprócz Anonymo Esports, w grupie B znajduje się zespół ENCE, w składzie którego gra Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha. Tydzień temu podopieczni Eetu “sAwy” Sahy zdobyli wicemistrzostwo ESL Pro League Season 15, a jeszcze wcześniej w ramach Fantasyexpo EU Championships: Spring 2022 zakwalifikowali się do europejskiego turnieju BLAST Premier: Spring Showdown 2022.

Transmisja z polskim komentarzem z europejskiego turnieju RMR na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów w temacie PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykuł9z Team z awansem na PGL Major Antwerp 2022
Następny artykułTotalneGituwy zagrają w fazie play-off europejskiego ESL Impact League Season 1!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.