Studio InnoGames ogłosiło, że do Forge of Empires zostanie dodana zupełnie nowa era – Arktyczna Przyszłość. Pierwszy raz w historii gry nowa era zostanie podzielona na cztery części, a każda wydawana będzie osobno tak, by zapewnić graczom ciągłą, ciekawą rozgrywkę. Pod odblokowaniu nowej funkcji, w miastach graczy pojawi się nowy plac budowy – Przystań na Arktykę.

Począwszy od drugiej części dodatku gracze będą mogli wysyłać z tego budynku arktyczne ekspedycje, a już dziś dostaną trzy nowe jednostki i aż czternaście nowych budynków. Ponadto gracze mogą spodziewać się walk w śniegu i lodzie w już najbliższej przyszłości.

InnoGames wypuściło też materiał wideo, na którym projektanci gry – Thi i Kai omawiają najnowszy dodatek.


Poprzedni artykułPanel dyskusyjny Marché Du Film dotyczący wirtualnej rzeczywistości
Następny artykułCrytek udostępnia kod źródłowy CryENGINE na GitHub
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.