Sports Interactive zapowiedziało na 10 listopada 2017 roku premierę gry Football Manager 2018. Już we wrześniu gracze będą mogli dowiedzieć się szczegółów odnośnie rozgrywki oraz zawartości w grze. Osoby, które zakupią grę przed premierą, otrzymają możliwość przetestowania wersji beta oraz zagrania dwa tygodnie wcześniej. Warto nadmienić, że wszystkie postępy zostaną zachowane i przeniesione do właściwej gry.

Osoby posiadające Football Managera 2017 w bibliotece Steam i które kupią grę przed 9 października, otrzymają 25% zniżki na „Premię do przedłużenia kontraktu”.


ŹRÓDŁOpcgamesn.com
Poprzedni artykułHellblade: Senua’s Sacrifice – podróż do wnętrza piekieł
Następny artykułBlizzard powraca do nazwy Battle.net pod naciskiem społeczności
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.