Techland, studio Codemasters i Koch Media udostępnili nowy zwiastun do gry F1 2017. Przedstawia on cztery nowe bolidy ze stajni Ferrari: Ferrari 412 T2, Ferrari F2002, Ferrari F2004 oraz Ferrari F2007. Każdy z nich posiada swoją historię, która na dobre zapisała się w wyścigach Formuły 1. Ferrari 412 T2 to ostatni bolid z silnikiem V12. Ferrari F2002 wygrał natomiast 14 z 17 wyścigów w sezonie 2002.

Ferrari F2004 to bolid, którym ustanowiono wiele rekordów okrążeń. Do dziś nie zostały one pobite. Ferrari F2007 wygrało natomiast 9 z 17 wyścigów w 2007 roku.


Poprzedni artykułGeForce GTX USB do wygrania, jako pamięć USB w limitowanej edycji
Następny artykułIron Galaxy prezentuje rozgrywkę w grze Extinction
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.