Studio deweloperskie Dodge Roll oraz wydawca Devolver Digital ogłosili premierę gry Enter the Gungeon. Jest to tytuł z gatunku dungeon crawler, połączony z ostrą strzelanką. Bohaterami jest banda wyrzutków czekających na okazję do postrzelania, zwinięcia łupów i zdobycia znajdującego się w Lochu Giwer legendarnego skarbu: pistoletu, który potrafi zabić przeszłość.

Gracze mają do dyspozycji klasyczne salwy pocisków, laserów czy kul armatnich, a także nadspodziewanie skuteczna broń strzelająca tęczą, rybami, piankowymi strzałkami czy pszczołami i wiele innych. Muszą się zmierzy z kultem broni umarłych.

Dzięki trybowi kooperacji oraz prawie 400 unikalnym broniom i reliktom, Enter the Gungeon zapewnia niesamowite przeżycia w starannie zaprojektowanych pomieszczeniach elegancko połączonych z generowanym proceduralnie labiryntem. Wszystko po to, by nawet najlepsi Giwerownicy uważnie patrzyli pod nogi…

CFO Devolver Digital, Fork Parker tak skomentował premierę:

Jeżeli strzelanie do pocisków, które zostały wystrzelone w Ciebie, tylko dlatego, że strzeliłeś pierwszy w gościa po to, żeby do Ciebie nie strzelił, nie sprawia, że czujesz ekscytację, to nie wiem co powiedzieć.


Poprzedni artykułKingston Digital prezentuje Action Camera UHS-I U3
Następny artykułRazer prezentuje Hammerhead Pro V2 i Hammerhead V2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.