Strona głównaPcMod.plKonferencjeRuszyła przedsprzedaż biletów na Poznań Game Arena 2016

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Poznań Game Arena 2016

Do Poznań Game Arena 2016 pozostało jeszcze troszkę czasu, ale już za pośrednictwem portalu Tixer.pl można nabyć bilety na jedno najważniejszych wydarzeń gamingowych w Polsce. Tegoroczne Targi Gier, Rozrywki i Multimediów odbędą się w dniach 21 – 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie można zobaczyć premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszych technologii, urządzenia mobilne, gwiazdy e-sportu, występy cosplay, Strefę Niezależnych Twórców Gier czy kolejną edycję Game Industry Conference.

Zakup biletów w przedsprzedaży gwarantuje całkiem dobrą cenę, także warto się szybko zastanowić, zanim oferta minie. Ekipa z portalu PcMod.pl pojawi się na miejscu i będzie się starała zrobić dla was relację z tego wydarzenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać