Firma Blizzard po ponad 5 latach wydała łatkę 1.14a dla gry Diablo 2. Na początek warto wspomnieć o dodaniu pełnej kompatybilności z systemami Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Dzięki temu znika potrzeba uruchamiania gry w trybie zgodności z Windows XP. Dodatkowo zniknął także problem klatkowania, przy pełnoekranowym uruchamianiu. Pojawił się instalator OS X oraz kompatybilność z OS X 10.10 oraz OS X 10.11. Zarzucono wsparcie dla OS X 10.9 i wcześniejszych wersji.

Diablo II

Fotografia z serwisu eu.blizzard.com/pl-pl/games/d2/

Dla wielbicieli 16-letniego już tytułu jest to tylko oznaka, że firma nadal szanuje swoich graczy i chce, aby cieszyli się oni z zakupionego produktu. Rozpoczęte zostały też prace mające na celu usprawnienie systemu wykrywania oszustw i włamań.


Poprzedni artykułCorsair SF450 i SF600 – nowe zasilacze formatu SFX
Następny artykułApeiron, czyli Star Wars: KOTOR na silniku Unreal Engine 4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.