Activision opublikowało oficjalny zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: WWII. Opowiada on historię szeregowca Ronalda „Reda” Danielsa, młodego rekruta służącego w I Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Musi on stoczyć swoją pierwszą bitwę w krwawej kampanii lądowania w Normandii. Po udanym desancie, trafia w z oddziałem do różnych zakątków Europy.

W trakcie marszu na Niemcy bierze udział w słynnych bataliach, takich jak bitwa o las Hürtgen i bitwa o Ardeny. Jego wyprawa zaczyna się 3 listopada.


Poprzedni artykułPro Evolution Soccer 2018 z obsługą technologii Ansel i ShadowPlay
Następny artykułOverwatch wzbogacił się o nową mapę o nazwie Junkertown
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.