Activision udostępniło wszystkim graczom aktualizację do gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Cała zawartość jest dostępna za darmo. Oferuje 6 dodatkowych map do trybu wieloosobowego, świąteczną mapę Winter Crush oraz dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej: Gun Game i Hardpoint.

Grudzień to czas prezentów i niespodzianek. Fani serii mogą liczyć na niesamowite atrakcje, które będą czekać na nich także w Call of Duty: Infinite Warfare w ramach akcji ‘Tis the Season’, gdzie zgarnąć będzie można między innymi nowy pistolet Grom i wiele więcej.


ŹRÓDŁOblog.activision.com
Poprzedni artykułDOOM – piąta aktualizacja dla wszystkich i brak zabezpieczenia Denuvo
Następny artykułSterowniki Radeon Crimson ReLive Edition sprawdzają sygnaturę BIOS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.