Activision zapowiedziało grę Call of Duty: Modern Warfare. Tytuł ma się pojawić na komputery osobiste 25 października 2019 roku. Za tworzenie odpowiedzialne są zespoły Infinity Ward oraz Beenox. Nowa odsłona przeniesie graczy w sam środek współczesnego konfliktu zbrojnego, gdzie podejmowane w ułamku sekundy decyzje mogą zachwiać globalnym balansem sił. Firma zapowiada spójną narrację i ujednolicona progresja w ramach wszystkich trybów.

Call of Duty: Modern Warfare to całkowicie nowy silnik, wykorzystujący nowe technologie. Pojawi się nowy system fizyki, pozwalający na najnowocześniejszą fotogrametrię. Do tego dojdzie hybrydowy system strumieniowania oparty na płytkach i nowy system renderowania PBR. Deweloperzy dodadzą także ray-tracing, oświetlenie wolumetryczne, 4K HDR, a także nowy system generowania geometrii przez kartę graficzną.

Spectral rendering zaoferuje natomiast nowe spojrzenie na termiczne promieniowanie cieplne w grach i identyfikację podczerwieni zarówno odzwierciedlając termowizję, jak i noktowizję. Inwestycja w rozwiązania techniczne przekłada się na najnowocześniejszą animację i system kreacji kształtów, natomiast nowy zestaw narzędzi audio pozwala na pełną obsługę Dolby ATMOS na wspieranych platformach wraz z najnowszymi efektami symulacji dźwięku.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję gry, otrzymując dodatkowo żeton prestiżu, który będzie można natychmiastowo użyć w Call of Duty: Black Ops 4.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments