Firma Treyarch zaprezentowała podczas swojego panelu w San Diego Comic-Con nowe informacje dotyczące trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4. W sieci zadebiutowało długo oczekiwane wprowadzenie do trzeciej kampanii z trybu Zombie – Krew żywych trupów. W fabule pojawią się klasyczni bohaterowie walczący z zombie – Richtofen, Dempsey, Takeo i Nikołaj.

Wszyscy wyruszają na poszukiwanie tajnego laboratorium mieszczącego się pod słynnym więzieniem Alcatraz. Napotykają starego wroga, który pragnie uwięzić ich na wieczność, i zdają sobie sprawę, że przyszłość przewidziana przez Kronorium – przyszłość, którą pragną chronić – jest poważnie zagrożona.

Krew żywych trupów będzie dostępna już w dniu premiery – 12 października.


Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Shanghai 2018: Virtus.pro w półfinale !
Następny artykułOverwatch: Legendary Edition dostępne do kupienia w sklepach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.