blizzcon
blizzcon

Największa impreza dla miłośników gier spod szyldu firmy Blizzard Entertainment już w przyszłym tygodniu. Mowa o niczym innym jak konwencie Blizzcon 2018. Jak co roku ekipa z Zamieci przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji.

Blizzcon 2018 w tym roku przypada na weekend od 2 do 3 listopada w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Na całe wydarzenie ma się składać szereg atrakcji związanych ze wszystkimi uniwersami Blizzarda, czyli Warcraftem, Starcraftem, Diablo, Nexusem czy Overwatchem. W programie imprezy nie zabraknie wszelkiego rodzaju wystaw, pokazów, zapowiedzi nowej zawartości czy turniejów e-sportowych. Cały program dostępny jest w formie wygodnej tabelki na oficjalnej stronie Blizzcon.

Blizzcon - art

Jedną z głównych możliwości uczestniczenia w wydarzeniu (poza faktycznym przyjazdem do Kalifornii) jest zakup Wirtualnego Biletu, który nie tylko daje możliwość obejrzenia każdego punktu programu (poza ceremonią otwarcia oraz wydarzeniami e-sportowymi), ale również zapewni posiadaczom mnóstwo gadżetów do ich ulubionych gier.

Blizzcon 2018 - Wirtualny Bilet

Absolutną gratką dla miłośników “starego, dobrego” WoWa ma być możliwość wypróbowania wersji demonstracyjnej nadchodzącego World of Warcraft: Classic. Wszystkim posiadaczom Wirtualnego Biletu przyjdzie zwiedzić klasyczne i zaledwie lekko odnowione The Barrens lub Westfall i spróbować swoich sił w “expieniu” od 15 do 19 poziomu.

Blizzcon - WoW Classic

Tymczasem nie pozostaje nic innego jak szykować się na konwent. Serdecznie zapraszamy już teraz do zakupu Wirtualnego Biletu Blizzcon 2018 na platformie Battle.Net.


Poprzedni artykułFaZe Clan pokonuje Team Liquid i jest w finale EPICENTER 2018
Następny artykułFaZe Clan wygrywa EPICENTER 2018!
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments