Firma Blizzard poinformowała na swoim forum, że kończy oficjalne wsparcie dla systemów Windows XP i Windows Vista. Zmiany te będą dotyczyły takich gier, jak: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone, and Heroes of the Storm. Microsoft zakończył wsparcie dla tych systemów odpowiednio w 2009 i 2012 roku. Okazuje się także, że bardzo mało osób korzysta z nich, grając we wspomniane gry.

Blizzard zaleca przejście na nowsze wersje systemów operacyjnych Microsoft. Wszystkie wspomniane gry otrzymają odpowiednią aktualizację, która uniemożliwi ich uruchomienie na XP i Vista.


ŹRÓDŁOus.battle.net
Poprzedni artykułAMD prezentuje procesory Ryzen – pierwszą generację architektury ZEN
Następny artykułThe Dark Mod 2.05 z dużą ilością nowości i ulepszeń
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.