Serwis Kotaku dotarł do informacji, jakoby studio BioWare chwilowo wstrzymało rozwój serii Mass Effect. Nie oznacza to oczywiście, że nie powstanie kolejna jej część. Jednakże wygląda na to, że studio chce skupić się na jakimś innym projekcie. Oznaką tego jest zrobienie ze studia BioWare Montreal swojego rodzaju ekipy wsparcia.

W ostatnimi miesiącu część pracowników BioWare Montreal zostało przesuniętych do studia EA Motive. Które również znajduje się w Montrealu i zajmuje się rozwojem Star Wars Battlefront II. Pozostali pracownicy, razem ze studiem BioWare Austin mają pomagać w innych grach BioWare, w tym tajemniczemu projektowi Dylan. Firma EA najprawdopodobniej oznajmi go na targach E3. Oczywiście ekipa z Montrealu nadal będzie rozwijało Mass Effect: Andromeda, wydając poprawki i oferując wsparcie.


ŹRÓDŁOkotaku.com
Poprzedni artykułNVIDIA GeForce GT 1030 – oficjalna premiera nowej karty
Następny artykułGet Even będzie miało premierę podczas Pixel Heaven 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.