Bethesda wypuściła film podsumowujący 25 lat serii The Elder Scrolls. Poszczególne osoby, powiązane z różnymi projektami opowiadają swoje wrażenia na temat tworzenia. Przygodę zaczynamy do TES: Arena, idąc dalej przez TES II: Daggerfall i TES III: Morrowind. Następne są TES IV: Oblivion oraz TES V: Skyrim. Na koniec mamy natomiast TES: Online.

W czasie całego filmu przewija się jedna bardzo ważna kwestia – fani. To oni tworzą tak naprawdę cały klimat tej gry. Ich różne filmy, modyfikacje oraz uwielbienie, przynoszą twórcą największą radość. Warto tutaj wspomnieć chociażby o Shirley Curry aka Skyrim Grandma, która jest uważana za najstarszą grającą osobę w tą grę. Prowadzi swój własny kanał, na którym prezentuje różne przygody.

Co ciekawe, w filmie o serii The Elder Scrolls pojawiły się informacje o tworzonej właśnie kolejnej odsłonie – TES VI. Nie do końca jest wiadoma nadal lokalizacja, ale wielu fanów przewiduje Redfall.


Poprzedni artykułFernando “Fer” Alvarenga zakończy współpracę z MIBR?
Następny artykułGigabyte X570 I AORUS PRO WIFI – pierwsze przecieki o płycie głównej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.