Dwóch zawodników HONORIS na ławce rezerwowych

0
45
HONORIS
Fot. HONORIS

Ciąg dalszy przebudowy całego składu HONORIS. Dwóch kolejnych zawodników przechodzi na ławkę rezerwowych: Łukasz “azizz” Kałkowski oraz Kacper “gRuChA” Gruszeczka. Według informacji podanych przez organizację, gracze mogą zacząć rozmowy z innymi drużynami w sprawie ewentualnego transferu.

Jeśli chodzi o dwójkę zawodników, ci reprezentowali HONORIS od początku jej istnienia. W momencie przebudowy całego składu, do drużyny dołączyło dwóch nowych graczy, którzy reprezentowali tę samą organizację – Pompa Team – Mikołaj “mouz” Karolewski oraz Sebastian “fr3nd” Kuśmierz. Warto dodać, że pierwszy z wymienionych grał razem z Wiktorem “TaZem” Wojtasem w takich drużynach, jak: Team Kinguin, devils.one, czy Aristocracy.

Sukcesy zawodników przed zmianą

Łukasz “azizz” Kałkowski, jak i Kacper “gRuChA” Gruszeczka razem z HONORIS dotarli do najlepszej czwórki zespołów podczas Polskiej Ligi Esportowej, a także najważniejsze dla nich – zdobyli ESL Mistrzostwo Polski.

“Zarówno gRuChA, jak i azizz to gracze, którzy tak naprawdę tworzyli historię HONORIS praktycznie od samego początku. Były wzloty i upadki, chwile zwątpienia i euforii. Było to, co jest częścią esportu – emocje. Dlatego właśnie decyzje o zmianach personalnych są najtrudniejsze. Przeżyliśmy razem sporo czasu i każdy z nas zdążył się już zaaklimatyzować w drużynie, wczuć w swoje role. Tworzyliśmy ekipę, która potrafiła momentami zdziałać cuda na serwerze. Jednakże jedna rzecz pozostała w nas wszystkich niezaspokojona: głód wygranej. Chcemy zwyciężać na arenie międzynarodowej, chcemy docierać z HONORIS tam, gdzie do tej pory nam się nie udało i dlatego podjęliśmy nowe wyzwania. Wierzymy, że ten nowy rozdział w naszej historii pozwoli nam zrealizować ambicje sportowe każdego z nas – to dla nich tak naprawdę te wszystkie zmiany są wdrażane. Niemniej, gRuChA i azizz na zawsze pozostaną członkami rodziny HONORIS. Jesteśmy im niezwykle wdzięczni za czas, talent i wszystkie te wspaniałe chwile, które dane nam było spędzić razem w zespole i poza nim. Rozwinęli się jako gracze, to pewne. Gołym okiem widać progres, jaki dokonał się w ich grze w ciągu ostatnich miesięcy. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ to jest najlepszy sygnał, że misja HONORIS – szkolenie młodych talentów i umożliwianie im wejście na wyższy poziom działa zgodnie z naszymi założeniami. To pewne, że przed tą dwójką niejedna przygoda na esportowej scenie i są na nią absolutnie gotowi. Trzymamy za nich kciuki i cały czas pozostajemy w przyjacielskich relacjach.”

Obecny skład HONORIS prezentuje się następująco:
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Szymon „Nodsury” Kościelniak – analityk
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKrystian Terpiński: “Kolonia tak jak Katowice zawsze kojarzy mi się z pięknymi czasami” – wywiad
Następny artykułinnocent: “Tak naprawdę to była zmiana wymuszona przez KEia”
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.