Już za kilka dni zostaną otwarte serwery sieciowej gry Albion Online, stworzonej przez niemieckie studio Sandbox Interactive. Rozpocznie się tym samym ostatnia faza testów beta, która pozwoli 160 000 graczy na zapoznanie się ze zmianami i nowymi mechanizmami w oczekiwaniu na oficjalny start międzyplatformowych testów, zaplanowanych na koniec tego roku.

W nadchodzącym Albion Online historie będą tworzone przez samych graczy, a ich czyny mają wywierać wpływ na świat. Będą mogli decydować kim są: poszukiwaczem przygód, sumiennym kolekcjonerem, buntownikiem wyjętym spod prawa czy mistrzem rzemiosła. ez względu na to, co gracz będzie robić, znajdzie swoje miejsce w dynamicznym świecie Albionu.

Zaprezentowany właśnie nowy materiał wideo, pokazuje jak działania gracza oraz innych członków jego gildii będą wpływać na otaczający świat. Film ukazuje także w jaki sposób zaangażowanie bohatera zmienia historię Albionu oraz że decyzje wszystkich graczy mają w nim znaczenie.


Poprzedni artykułId Software opowiada o bohaterach z gry Quake Champions
Następny artykułGigabyte wprowadza kartę GeForce GTX 1060 Mini ITX OC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.