FRITZ!Box 6820 LTE – kombajn do internetu mobilnego

0

Firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Urządzenie jest pierwszym modelem z rodziny FRITZ!Box obsługującym LTE (4G) i UMTS (3G). Wielofunkcyjny router FRITZ!Box 6820 LTE jest już dostępny w sieci PLAY zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych we wszystkich dostępnych planach taryfowych. Urządzenie może obsługiwać transmisję w sześciu zakresach LTE (4G) i trzech UMTS (3G) wraz z roamingiem

AVM FRITZBox 6820 LTE

FRITZ!Box 6820 LTE automatycznie przełącza się pomiędzy 3G i 4G, w zależności od mocy sygnału. Szybka sieć w technologii Wireless N, oferuje przepływność do 450 MBit/s i świetne pokrycie zasięgiem dla wszystkich użytkowników domowych.

Firma AVM stale wzbogaca system operacyjny routerów FRITZ!Box – FRITZ!OS – nowymi funkcjami, a robi to za pomocą darmowych aktualizacji. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać w swojej domowej sieci z pełnej palety komfortowych funkcji. Należą do nich intuicyjny interfejs użytkownika, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości i szczegółowy podgląd sieci WiFi. Paletę funkcji uzupełniają: rozbudowana kontrola rodzicielska, firewall, VPN, automatyczne aktualizacje i wiele, wiele więcej. Dzięki usłudze MyFRITZ i aplikacji MyFRITZ!App, użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie.

Na koniec warto wspomnieć o gigabitowym porcie LAN, a także zdalnym dostępie oraz VPNie dla łatwego i bezpiecznego korzystania z dowolnej lokalizacji.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
4 lat temu

Gdybyście szukali więcej informacji na temat tego routera to tutaj znalazłem jego recenzję http://www.smart-test.pl/testy-urzadzen-inteligentny-dom/test-routera-fritz-box-6820lte.html