FaZe Clan nie zagra dalej na ESL One Cologne 2019

Fot. DremHack / Adela Sznajder

FaZe Clan kończy grę na turnieju w Niemczech – ESL One Cologne 2019, przegranym meczem z drużyną Finna „Karrigana” Andersena – Mousesports. W Kolonii, podopieczni serbskiego trenera, Janko „Ynk” Paunovica nie zagrają w fazie play-off tak jak to było na dwóch, poprzednich turniejach: DreamHack Masters Dallas 2018 oraz ESL Pro League Season 9.

Różna forma na ESL One Cologne 2019 – FaZe Clan

Kiedy pisałem o pierwszym meczu podopiecznych Janko „Ynk” Paunovica – FaZe Clan przeciwko australijskiej formacji Renegades nie wiedziałem, że to będzie tak wyrównany i również trudny mecz dla Filipa „NEO” Kubskiego i jego drużyny. Ogólnie ten turniej w Niemczech był bardzo wymagający dla europejskiego składu. Oglądając mecze FaZe Clan z przeciwnikami widziałem, że mają pomysły, zagrania, różne, ciekawe warianty do zagrania, ale to nie wystarczyło, aby móc pokonać zarówno amerykańskiej formacji NRG Esports jak i europejskiej – Mousesports.

FaZe Clan zagra na BLAST Pro Series: Los Angeles

Po turnieju u naszych zachodnich sąsiadów, FaZe Clan leci do Stanów Zjednoczonych, a dokładniej do Los Angeles, aby tam zagrać w kolejnym turnieju BLAST Pro Series. Jeśli chodzi o te turnieje, FaZe Clan wygrał w tym roku tylko jeden i było to w Stanach Zjednoczonych, w Miami, gdzie w finale pokonali gospodarzy – Team Liquid.