cooler master elv8 rgb 1
cooler master elv8 rgb 1

Cooler Master wprowadził do sprzedaży uchwyt dla karty graficznej — Cooler Master ELV8 RGB. Jego zadaniem jest odciążenie slotu PCI-Express od ciężaru karty graficznej. Ma to szczególnie znaczenie przy bardzo dużych kartach z potężnymi systemami chłodzenia. Oczywiście w przypadku kart mini-ITX coś takiego nie będzie miało miejsca, ze względu na ich rozmiary, ale przy większych modelach na pewno się sprawdzi.

Uchwyt ELV8 został zaprojektowany we współpracy z jednym z najlepszych moderów w branży, TantricModz. Jego wygląd przypomina modyfikacje komputerów. Ma proste linie oraz czarny kolor. Producent umieścił także delikatne podświetlenie LED RGB, które nadaje ciekawy wygląd górnej części karty graficznej. Podświetlenie jest zgodne z oprogramowaniem do zarządzania kolorystyką iluminacji.

Za uchwyt Cooler Master ELV8 RGB przyjdzie nam zapłacić ok. 120 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEvil Geniuses – geniusze, którzy triumfowali na ESL One New York 2019
Następny artykułESL Pro League Season 10: Aristoracy poznało swoich, grupowych rywali
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.