Firma EVGA wprowadziła do swojej oferty linię zasilaczy EVGA SuperNOVA GM SFX. Nowych jednostkę będą trzy rodzaje: 450 W, 550 W i 650 W. Każdy z tych zasilaczy jest zgodny ze standardami SFX12V V3.3 i ATX12V V2.4 i posiada certyfikację 80 Plus Gold. Producent wyposażył je dodatkowo w 92 mm wentylator z podwójnymi łożyskami. Podzespoły są na tyle dobre, że chłodzenie jest uruchamiane dopiero przy 30% obciążeniu.

EVGA zastosowało w zasilaczach w pełni modularne okablowanie. Jest to już w zasadzie standard dla wszystkich wersji SFX. Po pierwsze ułatwia to montaż w obudowie. Po drugie oszczędza sporo miejsca. Po trzecie łatwo sobie rozprowadzić kable w ciasnych obudowach mini-ITX.

EVGA SuperNOVA GM SFX

Warto nadmienić, że EVGA w elektronice zastosowało japońskie kondensatory o parametrach 330 uF/420 V i wysokiej tolerancji na temperaturę. Kable zostały odpowiednio powleczone materiałem, aby były dobrze zabezpieczone i łatwe w układaniu.

Warto tutaj wspomnieć o przejściówce dla formatu ATX. Ułatwia to montaż w niektórych typach obudów.

EVGA gwarantuje 100 000 godzin nieprzerwanej pracy w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Do tego mamy następujące zabezpieczenia: OCP, OVP, OTP, OPP, SCP, UVP. Na zasilacz EVGA SuperNOVA GM SFX udzielana jest 7 letnia gwarancja.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments