IEM Katowice 2020: Astralis faworytem do zwycięstwa?

0
83
Nikolai Device Reedtz - Astralis
Fot. facebook.com/astralisgg

Już dzisiaj rozpoczyna się prawdziwe święto dla fanów e-sportu, Katowice stają się światową stolicą esportu. Nic w tym zatem dziwnego, bowiem startuje Intel Extreme Masters Katowice 2020. Większość kibiców esportu zastanawia się, czy to Duńczycy reprezentujący Astralis ponownie podniosą zwycięskie trofeum?

Do stolicy Górnego Śląska przyjeżdża Astralis, które zdominowało rok 2018 i 2019. Przypomnę, że w 2019 roku, Astralis pokonując w wielkim finale ENCE wygrali Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major. Jednak, czy Astralis jest zdecydowanym faworytem? Jak na razie nie jest to pewne, bowiem na pierwszym turnieju w Londynie – BLAST Premier Spring 2020 nie zaprezentowali się na pewno dobrze, bowiem przegrywając dwa mecze, odpadli z dalszej gry.

W jednym z wywiadów dla naszego portalu, Damian „DD Esport” Dąbrowski stwierdził, że wszystkie formacje są na tym samym poziomie i możliwe, że faktycznie tak jest, bowiem w obecnym Counter-Strike’u każdy z każdym może wygrać. Jednak z drugiej strony też może być tak, ze jeden zespół zdominuje cały turniej.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments