CORSAIR MP600 CORE

CORSAIR wprowadził do sprzedaży dysk SSD M.2 PCIe NVMe 4. generacji – Corsair MP600 CORE. Nowy produkt potrafi pomieścić ogromne ilości danych oraz może pochwalić się dużą wydajnością. Instaluje się go bezpośrednio na płycie głównej, dzięki uniwersalnemu złączu M.2 2280. MP600 CORE oferuje pamięć 3D QLC NAND o dużej gęstości.

Prędkość zapisu sekwencyjnego wynosi do 3950 MB/s, natomiast odczyt może wynosić nawet do 4950 MB/s. Jako chłodzenie zastosowano aluminiowy radiator o dużej powierzchni, który skutecznie rozprasza ciepło i zmniejsza ryzyko redukcji wydajności wskutek zbyt wysokiej temperatury.

CORSAIR MP600 CORE jest już dostępny w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym CORSAIR.com oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych. Do polskich sklepów dysk ma trafić pod koniec lutego 2021 roku. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułNinjas in Pyjamas lepsze od Astralis, BIG pokonuje OG na BLAST Premier 2021
Następny artykułTarczyński Protein Team – nowa organizacja na polskiej scenie.
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.