ESL One: Cologne 2020: BIG Clan, Ninjas in Pyjamas, Team Heretics, Fnatic. Kto zagra dalej, a kto odpadnie z turnieju w Kolonii?

0
35
Fot. DreamHack - Stephanie "Vexanie" Lindgren

Po dwóch dniach rozgrywek internetowych turnieju ESL One: Cologne 2020, to właśnie dzisiaj poznamy drużyny które odpadną z dalszej rywalizacji o zwycięstwo. Co ciekawe, w ich okręgu jest BIG Clan, czyli gospodarze, dwie, szwedzkie formacje: Ninjas in Pyjamas oraz Fnatic a grupę kończy francuskie Heretics. Cała grupa drużyn, które już dzisiaj mogą odpaść z rywalizacji jest konkretna, ale kto by przypuszczał że wśród nich znajdzie się formacja dowodzona przez Johannesa „tabseNa” Wodarza?

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, nikt nic nie wskazywało na to, że niemiecko-turecki skład może mieć takie problemy z grą i – jeśli przegra ze Szwedami – odpadnie z jednego z najważniejszych turniejów w roku i teoretycznie u siebie, tak więc dla zespołu z Berlina byłoby to coś wręcz niewyobrażalnego.

Z kolei w drugim meczu będzie rywalizacja francusko-szwedzka pomiędzy Team Heretics oraz Fnatic. W pierwszym meczu, które były derbami Francji, Team Heretics musiał uznać wyższość zawodników z Team Vitality, przegrywając 0:2. Niewątpliwie, ten mecz będzie stał na wyrównanym poziomie. Obie drużyny na pewno nie mają takiej formy, która postawiłaby którąkolwiek z nich w roli zdecydowanego faworyta.

15:00 – BIG Clan vs. Ninjas in Pyjamas
18:30 – Fnatic vs. Team Heretics

Transmisja z polskim komentarzem dostępna jest na kanale Twitch: ESL_CSGO_PL


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments